Apie mane

Rašiau visada, kiek tik save atsimenu. Ar tai būdavo trumpas paskrebenimas užrašų knygutėje, ar kasdienis dienoraščio rašymas, ar keletos puslapių apysaka.

Niekada savo istorijomis nesidalinau. Ir tik po kurio laiko, pastebėjusi kaip teigiamai jos veikia mano artimiausius žmones, kuriems pasisekdavo perskaityti vieną kitą pastraipą iš mano rašliavų, nusprendžiau – atėjo laikas jomis pasidalinti su platesne auditorija.

Šis tinklaraštis tai mano kelionių istorijos ir patarimai, kuriais noriu pasidalinti. Vieni jų bus labai praktiški, kiti skirti įkvėpti ar pasidalinti patirtimi. Kodėl kelionių? Nes man kaip ir daugumai tai yra bene geriausias būdas pažinti save ir pasaulį. Juk kiekviena kelionė kuria istoriją.

Galiausiai, nežinau, kur tai nuves. Galbūt tai bus eilinis tinklalapis, kuris liks man tarsi atsiminimas. O galbūt pavyks įkvėpti, sukelti šypseną, nostalgiją ar norą. Bet kokiu atveju rašymas man visada buvo pati lengviausia forma dalintis mintimis, tad su mielu noru jomis dalinuosi.

M.