Apie mane

Rašiau visada, kiek tik save atsimenu. Ar tai būdavo trumpas paskrebenimas užrašų knygutėje, ar kasdienis dienoraščio rašymas, ar keletos puslapių apysaka. Rašymas man visada buvo pati lengviausia forma dalintis mintimis.

Šis tinklaraštis tai mano kelionių istorijos ir patarimai, kuriais noriu pasidalinti. Vieni jų bus labai praktiški, kiti skirti įkvėpti ar pasidalinti patirtimi. Kodėl kelionių? Nes man kaip ir daugumai tai yra bene geriausias būdas pažinti save ir pasaulį. Juk kiekviena kelionė kuria istoriją.


Per tris metus parašiau daugiau nei 50 nemokamų straipsnių šiame tinklaraštyje ir dar dešimtį garsiausiuose Lietuvos naujienų portaluose: 15min.lt, LRT.lt, Delfi. Suplanavau dešimtis kelionių sau ir jums.

Sulaukusi daug dėmesio ir užklausų dėl kelionių, nusprendžiau praplėsti paslaugas. Juk po kiekviena aprašyta istorija slepiasi skrupulingai sudėliotas kelionės planas. Tik dėl jo mano kelionės tokios įspūdingos ir keliančios susižavėjimą. Jeigu ir Tu nori pradėti keliauti savarankiškai, bet reikia pagalbos, kreipkis! Kartu sudėliosime personalizuotą, tik Jums asmeniškai skirtą, pagal Jūsų poreikius pritaikytą kelionės planą, kuris pranoks visus Jūsų lūkesčius!

M.